KĀDA STILA PAKALPOJUMUS PIEDĀVĀ KONDITOREJAS?

Lielāku vai mazāku svētku svinēšana, allaž saistās ne tikai ar patīkamām un satraukuma pilnām gaidām, bet svarīgs kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā nokārtot liela apmēra galda klāšanu. Noteikti vajadzīgs izvēlēties labāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums pēc iespējas būtu izdevies.

Daudzas konditorejas Rīgā mēdz piedāvāt ne tikai privātus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī piedāvā rīkot banketus. Kas gan var būt labāks – kāds visu ēdiena pagatavošanu izdarīs jūsu vietā un būs iespējams godam atpūsties! Arī jautājums par to, kur pirkt lielisku kliņģeri, visādā ziņā būs atrisināts, ja izvēlēsieties lielisku konditoru.

Uzzini vairāk – http://www.francumaize.lv/produkcija/piragi-un-rausi/

KONDITOREJAS PASŪTĪJUMU PIEŅEMŠANA.
Ja runājam tieši par to, kas cep kūku pēc pasūtījuma, tad ir iespēja izvēlēties gan starp privātpersonu piedāvājumu mājas kūkām un tortēm, gan konditoreju klāstu šajā nozarē. Allaž der ievērot zelta likumu, ka lētākais ne vienmēr nozīmē labāko un ir jāmāk atrast zelta vidusceļu konditorejas izstrādājumu pasūtīšanai. Tortes pēc pasūtījuma Rīgā cep daudzi, taču kā atrast labāko? Obligāti iesākumā jāvadās pēc rekomendācijām no citiem klientiem, pēcāk jāizanalizē cenas un līdz ar to galaprodukta attiecība un arī, saprotams, garša. Ņemot vērā to, ka produkti gatavošanai, parasti, visos veikalos maksā līdzīgi, tad skaidrs, ka pievienotā vērtība kļūst konditora prasme un ieguldītais laiks. Cena, ja arī nedaudz dārgāka, nozīmē kvalitāti arī ēdiena nozarē. Jebkurš, pasūtot kūku vai kliņģeri, vēlas, lai rezultāts ir gards un viesi labi paēduši, tai skaitā, pastāv liela iespēja, ka pircējs atgrieziesīsies, lai veiktu citus pasūtījumus.

KAS KLĀJ GALDUS BANKETAM?
Otrs lielākais pasūtījumu tips, ko saņem un arī piedāvā daudzas konditorejas, ir banketi. Galda klāšana mazākām un arī lielākām cilvēku grupām kļūst tik pat izplatīta kā kūku cepšana. Sākoties siltam laikam un arī vasaras sezonai, populāra ir arī galdu klāšana izbraukumā ārpus telpām vai arī kādā citā klienta izvēlētā vietā. Klientam allaž būs jāzina galdu klāšanas cena, jo uzsaukt maltīti lielākai cilvēku grupai izmaksā vairāk, kā ģimenei. Baketu ēdienkarte sevī lielākoties ietver dažāda stila uzkodas, dzērienus, arī siltos un, protams, aukstos ēdienus, atkarībā no banketa stila. Visas uzkodas banketam vienmēr tiek gatavotas svaigas un līdz ar to labas kvalitātes.

Veiksmīga konditorejas un galdu klāšanas pakalpojumu sniedzēja piesaiste iecerētajam pasākumam, būtu viena maza daļiņa no visa, lai pasākums būtu izdevies un līdz ar to viesi dotos mājās priecīgi un, protams, labi paēduši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *