BANKETA PIEDĀVĀJUMS PAR LABU CENU

Lielāku vai mazāku svētku svinēšana, vienmēr asociējas ne tikai ar patīkamām un satraukuma pilnām gaidām, bet svarīgi kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā nokārtot liela apmēra galda klāšanu.

Noteikti vajadzīgs izvēlēties lieliskāko paklapojumu sniedzēju, lai pasākums pēc iespējas būtu izdevies. Teju visas konditorejas Rīgā mēdz piedāvāt ne tikai privātus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī nodrošina rīkot banketus. Kas gan var būt lieliskāk – kāds visu ēdiena gatavošanu veiks jūsu vietā un līdz ar to būs iespējams lieliski atpūsties! Arī jautājums par to, kur pasūtīt lielisku kliņģeri, bez šaubām būs atrisināts, ja izaraudzīsīties piemērotu konditoru .Ieskaties te!

KAS GATAVO TORTES PĒC PASŪTĪJUMA?
Tortes, kūkas, kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un kūciņas – ko gan vairāk var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties kūku pasūtīt pie konditora, tad ieteicams iepazīties ar atsauksmēm, lai ir skaidrs ar ko rēķinātes un arī vai nosauktā cena būtu piemērota piedāvājumam. Labākais ir zelta vidusceļš, kurā ir samērīga cenas un piedāvājuma attiecība. Kliņģerus pēc pasūtījuma Rīgā ir opcija izvēlēties pie dažādiem konditoriem individuāli vai arī arī nopirkt konditorejā uz vietas. Šāda pasūtījuma cena sastāda ne tikai produktu izcenojums, bet arī konditora ieguldītais darbs un līdz ar to laiks, tāpēc, ja arī cena ir par pāris eiro lielāka kā iegādājoties jau gatavu produktu, der atcerēties, ka kliņģeris vai kūka tiek cepts individuāli un, protams, allaž būs svaigs un gards.

Otrs izplatītākais pasūtījumu tips, ko saņem un arī nodrošina daudzas konditorejas, ir banketi. Galda klāšana mazākām un arī lielākām cilvēku grupām kļūst tik pat populāra kā kūku cepšana. Sākoties siltam laikam un vasaras sezonai, populāra ir arī galdu klāšana izbraukumā ārpus telpām vai kādā citā klienta izvēlētā vietā. Klientam vienmēr ir aktuāla banketa cena, jo uzsaukt maltīti lielākai cilvēku grupai izmaksā vairāk, kā ģimenei. Baketu ēdienkarte sevī parasti iekļauj dažāda veida uzkodas, dzērienus, arī siltos un arī aukstos ēdienus, atkarībā no banketa tipa. Visas uzkodas banketam allaž tiek gatavotas svaigas un līdz ar to labas kvalitātes.

Veiksmīga konditoreju un galdu klāšanas servisa sniedzēja piesaiste izvēlētajam pasākumam, būs viena maza daļiņa no visa, lai pasākums būtu izdevies un, protams, viesi dotos mājās priecīgi un, protams, labi paēduši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *