Satriecoši kamīni mājas apkurei

Lai malkas kamīni patiktu katram klientam, ir izstrādāti vairāki veidi, tomēr tie visi izdala līdzvērtīgu siltuma apjomu. Protams kvalitatīvās kamīnkrāsnis ir ērtas un iederas jebkurā interjerā, jo to izkārtojums atkarīgs tikai no Jūsu iecerēm.

Stūra kamīni ir salīdzinoši mazāki, tomēr ar tiem arī iespējams apsildīt mājokli. Granulu kamīni ir vēl komfortablāki, turklāt pēc sadegšanas pelnu ir maz. Krāsnis ražotas Somijā, tāpēc varat iegūt izturīgu augstas kvalitātes modeli, kas garantē efektīvu siltuma atdevi. Piedāvājumu varat apskatīties mājas lapā!

Pielāgojiet krāsni savai pirtij

Pirts krāsnis aprīkotas ar ietilpīgu tvertni akmeņu novietošanai, turklāt tās iespējams ērti novietot jebkurā pirtī. Jaunāko tehnoloģiju malkas krāsnis izdala daudz siltuma, tādēļ arī esot priekštelpā varēsiet relaksēties. Tomēr tiem, kas plāno izveidot “melno” pirti, būtu jāizraugās tāda malkas krāsns, kuras apdare veidota no ziepjakmens. Satriecošās krāsnis nebūs grūti kopt, bet to ieteicams darīt regulāri, lai tā simtprocentīgi pildītu visas funkcijas. Pirtī izjutīsiet absolūtu mieru un atslābumu, tāpēc pareizās krāsns meklēšana pilnībā atmaksāsies.

Izturīgas plītis ērtai lietošanai

Tradicionālās plītis arī var pielāgot dažādām ēkām, tikai vajag aprēķināt, kādu platību nepieciešams apsildīt. Plītis ar iebūvētu cepeškrāsni ir ideāls risinājums saimnieciskiem cilvēkiem, jo var gatavot ēdienu un sildīt māju! Izmantotie plīts apdares materiāli garantē, ka plīts kalpos ilgi, pietam ilgstoši saglabāsies konkrēta istabas temperatūra. Plītis var apvienot pat ar 2 cukām, tas domāts, lai paralēli varētu kurināt atsevišķo cepeškrāsni un arī kurtuvi. Šādā plītī gatavoti ēdieni garšo pavisam citādi, tādēļ iepriecināsiet sevi un arī ciemiņus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *