AUTO RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI RĪGĀ

Auto bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nepārvietojas. Riepu nolietojums un tehniskais stāvoklis noteikti ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs.

Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai.Automašīnas riepas obligāti ir iegādājamas lielā cenu amplitūdā. Auto servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par atbilstošāko risinājumu. Mašīnas riepu serviss piedāvā arī automašīnu riepu uzglabāšanas servisu. Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa konsultācijas, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt automašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Izdevība sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ārkārtīgi liela iespējamība, tādēļ to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakalpojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana. Šobrīd ziemas riepas akcija cenas!

AUTO RIEPU UZGLABĀŠANA.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Saprotams, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas mašīnu riepas, derētu pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo eksistē izredzes ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms riepu pirkšanas, nenoliedzami iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par labākajiem risinājumiem konkrētajai automašīnai.

KONSULTĀCIJA AUTO RIEPU SERVISĀ.

Katrs klients novērtē auto servisu, kas piedāvā dažāda veida, ar riepām saistītus pakalpojumus un konsultācijas. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas automašīnu riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu kā arī lietot automašīnas riepu noliktavas servisu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumus kā arī dažādus citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa pēc iespējas būtu droša un lieliska. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl patīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *