VASARAS BRĪVDIENAS ŪDENS TUVUMĀ

Skaistā vasaras dienā neviens negrib savas dienas vadīt sēžot istabā pie TV vai datoa ekrāna vai arī atvaļinājumu vai brīvdienas pavadīt četrās sienās. Aktīvā atpūta pie dabas, lieliski palīdz atslābināt gan ķermeni, gan prātu no ikdienas raizēm un palīdz uzkrāt spēkus.

Ja pastāv vēlme pavadīt brīvo vasaru pie ūdens tuvumā, tad katram interesentam ir iespējams izvēlēties neskaitāmus aktivitāšu veidus – laivu noma, buru jahtas noma, katamarānu noma, arī sup dēļu noma, kas pēdējā laikā ir īpaši aktuāla. Katru sezonu piedāvājums tiek papildināts ar jaunām, interesantām laika pavadīšanas opcijām.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/pasakumi/korporativie-pasakumi/

SUPOŠANA UN CITAS AKTIVITĀTES UZ ŪDEŅIEM.
Pēdējo pāris gadu laikā īpaši pieprasīta kļūst kļuvusi supošana. Par spīti šīs aktivitātes popularitātei, daudziem joprojām tas ir svešvārds, tālab neliels skaidrojums par to, kas tas īsti ir. Supošana, jeb braukšana ar SUP dēli, ir stand up puddle boarding jeb stāvēšāna uz liela sērfa dēļa, kas pa ūdens virsu pārvietojas ar aira palīdzību, vienkāršāk sakot, supotājs airē, lai tiktu sev vajadzīgajā virzienā. Lai kārtīgi izmantotu supošanas sniegtās opcijas, pirms sup dēļa nomas, nepieciešams iepazīties ar parametriem, kas tev palīdzēs izvēlēties savām prasmēm vai vēlmēm atbilstošāko dēli. Jebkurš, kurš piedāvā sup dēļu nomu, katrā ziņā pastāstīs par visām niansēm, tostarp to, kuru dēli izvēlēties – cieto vai piepūšamo.

IZDEVĪGI BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS VEIDI PIE ŪDENS.
Visiem, kuriem ir tuva aktīvā atpūta dabā, it īpaši ūdens tuvumā, ir iespējams izvēlēties starp salīdzinoši daudz un vairākiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Laivu noma, sup dēļu noma, katamarānu īre un pat buru jahtas noma ir tikai daži no piedāvājumiem, turklāt, ir iespējams iznomāt arī velosipēdu. Variantu kā lieliski izklaidēties ar draugiem un ģimeni vasaras mēnešos tiešām netrūkst, jāspēj tikai vienoties par to, ko no visa klāsta izvēlēties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *