Kontaktlēcas jebkuram vecumam

Ar vecumu redze vājinās, taču šodien arī jaunākā paaudze sākt ciest no redzes problēmām un bieži apmeklē ārstu. To sekmē daudzi faktori – dažādas acu orgānu kaites un iekaisumi, endokrīnās sistēmas un asinsrites kaites, kā arī ilglaicīgs datora lietošanas process.

Cilvēki ar bēdīgu redzi arvien vairāk novēršas prom no vienkāršajām brillēm un pāriet uz lēcām, uzskatot tās par ērtākām. Šodien nav iespējams iedomāties, ka savulaik lēcas neeksistēja un kontaktlēcu uzrašanās optikas tirgū radīja patiešam lielu revolūciju.

Kādas tad ir lēcas

Lēcas acīm tiek iedalītas kā pēc materiāla, no kā tās ir taisītas, kā arī pēc laikā lēcu maiņai, gan nolietojuma, gan pēc optikas iezīmēm un to krāsas. Šis iedalījums arī atstāj pēdas uz kontaktlēcas cenas. Taču galvenokārt lēcas ir sadalītas divās lielās grupās – mīkstas lēcas un cietas. Mīkstās lēcas acīm izvēlās pārsvarā visi. Mīkstās lēcas acīm šeit dalās vēl divās dalījumu klasēs: lēcas no parastā hidrogēla kā arī lēcas ar silikona hidrogēlu. Cietās kontaktlēcas pamatā tiek izmantotas redzes korekcijai sarežģītos brīžos, piemēram, lielas astigmātisma līmeņa ārstēšanai. Viņas saglabā veidolu, tādēļ veicina uzlabotas kvalitātes redzi. Šīs lēcas ir veidotas no vielām, kuru galvenokārt ir silikons. Pie tam cietajām kontaktlēcām O2 caurlaidība ir ievērojami augstāka, salīdzinot ar mīkstajām lēcām. Tas sekmē arī to, ka cietās kontaktlēcas cena ir augstāka.

Vai ir iespēja nopirkt kontaktlēcas internetā

Bez šaubām, nonākot pie domas valkāt lēcas, nepieciešams vispirms iet pie oftalmologa, lai oftalmologs noteic precīzas acu kaites un kādas lēcas nepieciešamas konkrēti Jums, piem., mīkstās vai cietas utt. Ja ir uz rokām recepte, tad droši pērciet lēcas internetā. Tas ir lētāks un pieejamāks veids, pie tam var bez problēmām mājās atlaižoties atrast tādas kontaktlēcas, kuras gribat pie tam lēcas cena būs patīkama.

Kontaktlēcas e- veikals

Pētot vietu, kur būs Jūsu kontaktlēcas interneta veikals, ir būtiski pievērst vērību tāda veida apstākļiem kā reputācija internetā, uz vietas pieejamo produkcijas pieejamība, lēcu veidi, saistīto produktu pieejamība, kontaktlēcu cenas līmenis un veids kā samaksāt par preci. Svarīgi, lai, iegādājoties kontaktlēcas internetā, vietnē būtu pieejami zinoši konsultanti, kuri pārzina lēcas acīm un var izlīdzēt ar izvēli no kataloga, pie tam sniegt atbildi uz pircēja jautājumiem. Pieņemot lēmumu, kurā vietā pirkt lēcas acīm interneta veikalā, liela uzmanība jāpievērš klientu viedokļiem, tas palīdzēs atrast ideālu interneta veikalu, kas piedāvā lielas kvalitātes, labu ražotāju lēcas acīm, kuriem ir visi nepieciešamie sertifikāti un piegādā preci bez kavēšanās, kā arī vienojas ar pircēju gan par kontaktlēcu cenu, arī par termiņiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *