Ikvienam tīk sajust vēju matos, kad kājās ir skrituļslidas!

Standartā ar terminu “skrituļslidas” parasti visi iedomājas tikai botas uz riteņiem. Kaut gan tie sportisti, kuri lieto profesionāli skrituļslidas, labi zina, kad pastāv ļoti daudz to variantu.

Un nemaz nav nozīmīgi, kas Jūs interesē – skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, vai varbūt bērnu skrituļslidas, tās ir un vienmēr paliks ātrākais un manevrētākais veids, kā var braukt pa pilsētu. Paša tipa izvēlēšanās jau ir atkarīga no braukšanas veida: vai, piemēram, pastāv vēlme tikai izbraukt pa parku izklaides pēc, vai jau Jūs vairāk vilina triki un ātrums!

Ieskaties – https://www.zz.lv/reklamraksti/ka-nopirkt-labas-inline-skritulslidas-248697

Hokeja vai arī ekstrēmās, kādas skrituļslidas jau ir piemērotākās tieši Jums?

Skrituļslidas var iedalīt vairakos galvenajos tipos. Kā piemēram, skrituļslidas vīriešiem un sievietēm vai bērnu skrituļslidas. Šīs grupas, savukārt, visbiežāk būs sadalītas apakštipos, kas paredzētas dažādiem braukšanas stiliem: fitnesa, slaloma/friskate, triku, bez ceļa kā arī domātas ātrām sacensībām. Katrai grupai paredzētas sava veida skrituļslidas. Fitnesa skrituļslidas sievietēm, ir arī vīriešiem domātās, ir līdzīgas skriešanas skrituļslidām. Piemērotas braukšanai pa gludu ceļu un arī ir ērtas izmantošanā. Agresīvās skrituļslidas ir diezgan sarežģītas ar savu konstrukciju kā arī ar tām iespējams braukāt kā parkā, gan pilsētā, kā arī ar tām var izturēt milzīgas slodzes. Cietas botas un arī mazi riteņi ļauj veikt dažāda veida trikus. Ir arī tā sauktās bezceļa skrituļslidas, kas būs atsevišķs variants, kas bija izveidots, lai var braukt pa gandrīz jebkuru ceļu. Tas ir riteņu dēļ, kas ir izgatavoti nevis no poliuretāna, bet gan no gumijas un ir pilni ar gaisu. Kā redzams tās ir ļoti dažādas bet,, tad ir ļoti labi, kad izgatavotājs izlaiž dažādu mērķu inventāru, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas, kur var atrast daudz dažādu variāciju.

Skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, kā labāk piemeklēt?

Pirms tam, kā tiks apmeklēts skrituļslidu veikals, apdomājiet, ar kādu sporta veidu Jūs nodarbosieties. Bet veikalā uzmanību pievērsiet ražotājam. Daudzi zināmi zīmoli ir paaugstinājuši to cenas, protams, uz kvalitatīvu produkciju. Šajā gadījumā vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību drošiem ražotājiem, piemēram, rollerblade skrituļslidas būs laba izvēle, jo šeit varētu uziet kā skrituļslidas bērniem, gan dažādas skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm par labām cenām. Kad tikai vēl mācaties braukt, tad, kad tiek meklēts skrituļslidas, labāk ir savu izvēli apstādināt tieši uz universālām skrituļslidām. Vēlāk jau var izvēlēties jau specializētas skrituļslidas, piemēram, skrienošās. Vienalga, izcili, ja pats skrituļslidu veikals sniedz arī profesionālas konsultācijas, kuras palīdzēs veikt labāko izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *