Supošana tas ir veids, kādā veidā būt tuvākam dabai!

Supošana vai kā citur to dēvē SUP sērfošana ir slīdēšana pa ūdens virsmu, izmantojot dēli un airi. Ikviens var iemācīties šo procesu neatkarīgi no Jūsu vecuma vai sagatavošanās līmeņa.

Viss, kas vajadzīgs, ir sup dēļi un airis. Tiem, kuriem nav nekādu iemaņu, sup izbraucieni var būt esot uz ceļiem. Tādējādi iespējams iemācīties turēt līdzsvaru un pamazām mēģināt celties uz kājām. Turklāt būs iepriekš nejustas sajūtas, kad Jūsu supošana ir kājās stāvot! Un sup izbraucieni ir universāls pasākums, jo suposana var notikt kā upē, dīķī, ezerā vai jūra un okeānā. Galvenais, lai laiks ārā būtu piemērots.

Kādi tieši sup dēļi būs atrodami?

Sup dēļi tiek iedalīti kā pēc to paltuma, tā arī pēc garuma. Piepūšamie sup dēļi pēc smaguma ir no 6 – 18 kg. Sup dēļi ir platuma ziņā ir atrodami sākot ar divdesmit piecām un pat līdz četrdesmit collām. Jo mazs būs platums dēlim, jo smagāk būs turēt līdzsvaru, savukārt šaurs dēļa platums sekmē to, ka supošana būs ātra. Visizplatītākais dēļa platums priekš iesācēja tad ir no 32 līdz 35 collas. Ar šo paltumu jebkuri sup izbraucieni būs viegli, ērti manevrējami, un pat dēlis neliks satraukties no klāt nākošā viļņa. Jo smagāks ir pats braucējs, jo platāki sup dēļi ir jāpiemeklē. Un otrādi – maza svara braucējam būs ērti uz šaurāka dēļa. Bet pēc biezuma sup dēļi ir no 4 – 6 collām. Turklāt, jo biezaks ir dēlis, jo mazāk tas iegremdēsies ūdenī no slodzes uz tā. Maksimāla platuma sup dēļi ir izcili atbilstoši vēsā klimatā. Un protams, vajadzīgi ir ne tikai sup dēļi, bet arī airis, lai virzītu dēli Jūsu virzienā, pavada, kas noturēs uz dēļa..

Laivu noma vai arī sup īre, kas būs vislabākais laika kavēšanas variants?

Atpūta ar draugiem vai atpūta ar ģimeni vienmēr ir vēlama, kaut gan kopā ar draugiem tā visbiežak ir tieši aktīvā atpūta. Kad jau ir apnikusi velosipēdu noma Vecrīgā, kā lieliska alternatīva ir buru jahtas noma, kas ir neaizmirstama. Taču, ja būsiet izlēmuši, ka būs atpūta ar ģimeni, ir rekomendējams doties kaut kur pie dabas un ideālā gadījumā pie ūdens. Parasti atpūta ar ģimeni saistās kopā būšanu ar bērniem, šeit superīga iespēja ir laivu un sup noma un katamarānu noma, protams, ja viesu nama saimnieks piedāvā tāda veida servisu. Bet šobrīd ir jauns modes trends un nav svarīgi, vai Jums atpūta ar ģimeni vai draugierm, šī jaunā aktīvā atpūta ir interesantie sup izbraucieni. Labakais, ka Jums pat nevajag personīgo dēli, tagad daudzās vietās ir pieejama sup īre. Nenoliedzami, ja supošana ir Jūsu ikdienas sastāvdaļa, lētāk taču ir nevis sup īre, bet labāk iegādāties savu dēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *